Risk Değerlendirmesi

Falez OSGB , deneyimli uzman kadrosuyla iş yerlerinde risk değerlendirme ekipleri oluşturup ve oluşturulan ekipleri eğiterek iş yerlerinde var olan ya da dışarıdan gelebilecek tehlikelerin, çalışanlara, işyerine ve çevresine verebileceği zararların ve bunlara karşı alınacak önlemlerin belirlenmesi amacıyla risk büyüklüğünün tahmin edilmesi ve riskin kabul edilip edilemeyeceği konusunda karar vermeye yönelik kapsamlı bir çalışma yapılır.

İşyeri tehlikeleri belirlendikten sonra hangisinin öncelikli risk taşıdığını işyeri risk haritasının çıkartılması ile tespit edilir ve risk değerlendirme metotlarından hangisinin kullanılacağına karar verilerek risk değerlendirmesi 6331 sayılı kanun çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Döşemealtı Belediyesi, Antalya Muratpaşa Belediyesi, Antalya Kepez Belediyesi, Antalya Konyaaltı Belediyeleri tarafından iş yeri ruhsatı başvuru esnasında istenen Antalya Risk Değerlendirme Raporu firmamızda görevli sertifikalı iş güvenliği uzmanları tarafından hazırlanmaktadır. Antalya Risk Analizi raporu için iletişime geçiniz.

İş Güvenliği Hizmeti

İş Güvenliği Hizmeti Antalya

incele

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Antalya

incele

Sağlık Periyodik Muayeneler

Sağlık Periyodik Muayeneler Antalya

incele

İş Sağlığı Hizmeti

İş Sağlığı Hizmeti Antalya

incele

Risk Değerlendirmesi

Risk Değerlendirmesi Antalya

incele

Patlamadan Korunma Dokümanı

Patlamadan Korunma Dokümanı Antalya

incele

Diğer Sağlık Personeli Hizmeti

Diğer Sağlık Personeli Hizmeti Antalya

incele

Acil Durum Eylem Planı

Acil Durum Eylem Planı Antalya

incele

İşe Giriş Sağlık Raporu

İşe Giriş Sağlık Raporu Antalya

incele